Wernisaż wystawy konkursowej w Galerii Zadra

Wiedziałam, że prędzej, czy później zamieszczę na tym blogu coś co nie ma związku z butami i właśnie dzisiaj nadszedł ten dzień. Nie mam zamiaru zmieniać formuły tej strony, ale od czasu do czasu mogę sobie pozwolić na odrobinę prywaty.

Wczoraj została otwarta wystawa konkursowa w Galerii Zadra w Warszawie. To już siódma edycja tego konkursu. W tym roku wysłałam tam jedno swoje płótno. Nagrodą jest 10 000 zł i wystawa w tej galerii, także trzymajcie za mnie kciuki. Ogłoszenie wyników już 2 grudnia. Poza nagrodami przyznanymi przez jury jest też nagroda publiczności, można oddać głos osobiście, pisząc na karteczce – Ewa Sobania “Początek” (jeśli spodoba się Wam właśnie moja praca) i wrzucając do kuli w galerii na Freta 44/46 w Warszawie.
Przyznaję, że przed wernisażem zjadała mnie ciekawość. To mój pierwszy artystyczny konkurs, w którym mogłam zobaczyć konkurencję i muszę przyznać, że jury będzie musiało podjąć kilka trudnych decyzji. Zgłosiło się około 140 artystów, galeria była wypchana pracami, dosłownie, pod sam sufit. Wystawę można oglądać do 31 stycznia 2015 w godzinach 12 – 22. Zapraszam.
Autor zdjęć – Jacek Piotrowski.
Moja praca to ta na samej górze.
Wszystkie prace zostały wydane w katalogu.

 

 

 

Może spodoba Ci się też...