Polowanie #13

Polowanie #13
Dzisiejsze Polowanie ma trochę zmienioną formułę, bo może trudno w to uwierzyć, ale czasami nawet ja mam dość patrzenia tylko na buty. Przed wami luźne zestawienia różnych części garderoby. Nazwałabym je eklektycznymi, ale to takie słowo wytrych (tak jak fiusion) – gdy nie wie się jak nazwać zbieraninę różnych stylów używa się jednego z nich i nagle wszystko ma sens. Jakie to proste.

Którą formułę lubicie bardziej: same buty, czy taki miszmasz?
Pierwszy zestaw składa się z luźniej szmizjerki, płaskich bordowych butów, okrągłej torebki i naszyjnika z agrafek – ta część podoba mi się najbardziej, lubię taką niekonwencjonalną biżuterię.
zestawy ubrań

1. Sukienka z kieszeniami 259 zł
2. Naszyjnik agrafkowy 332 zł
3. Torebka 160 zł
4. SWING bordo 397 zł

 

Strasznie podoba mi się kobaltowy krój sukienki, którą widzicie poniżej, po dobraniu do niej torebki w neonowym kolorze reszta dodatków musiała być stonowana (nie lubię przesadzać z szaleństwami).
zestawy ubrań

1. Dopasowana sukienka 329 zł
2. Luźny żakiet 279 zł
3. Torebka 149 zł
4. Buty 399 zł

 

Ostatni zestaw miał być codzienny i będzie jeśli biegacie na co dzień w tak wysokich obcasach. Do tego sukienka z luźniej dresówki i kuferek, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i bransoletka z ładnym widoczkiem.
zestawy ubrań

1. Sukienka 169 zł
2. Bransoletka 52 zł
3. Torebka 150 zł
4. Klipsy do butów 59 zł

Linki, do rzeczy z zestawienia są afiliacyjne, jeśli kupicie którąś z nich trafi do minie kilka procent prowizji.

Może spodoba Ci się też...