Art Deco Gianmarco Lorenzi

Art Deco Gianmarco Lorenzi
W idealnym świecie rzeczy są tym na co wyglądają, pozory nie mylą, wszystko jest równe i trzyma poziom. Niestety na co dzień jesteśmy skazani na manewrowanie pomiędzy pr’em, a twardą rzeczywistością. Byłoby zbyt idealnie gdyby słysząc nazwisko, czy markę zawsze moglibyśmy się spodziewać tego samego poziomu i jakości, ale jak jest każdy widzi.

Już pierwszy rzut oka na sandały Gianmarco Lorenzi to estetyczny odlot, dlatego gdy zabrałam się za resztę jego kolekcji miałam bardzo wysokie oczekiwania. Jednak z jakiegoś, nie do końca mi znanego, powodu jego czółenka nie przypadły mi do gustu. Po sandałach jak te poniżej spodziewałam się, że kolejne modele będą miały co najmniej tyle samo fantazji.
Zamiast narzekać lepiej zabiorę się z to co w tej linii najlepsze. Nigdy nie kryłam tego, że mam słabość do ażurowych form, pewnie dlatego nie mogłam oderwać oczu od wzorów wyciętych w skórze przypominających motywy art deco. Największym mistrzostwem są dla mnie sandały, które widzicie na pierwszym zdjęciu. Z jednej strony forma jest całkowicie współczesna, ale zdobienia z przodu wyglądają na zaczerpnięte ze stylistyki vintage, a ostro zakończone kwadratowe formy kojarzą mi się z futuryzmem.
Jeśli o mnie chodzi to Gianmarco Lorenzi mógłby robić same sandały.
Art Deco Gianmarco Lorenzi
Art Deco Gianmarco Lorenzi

Źródła:
https://www.polyvore.com/gianmarco_lorenzi_shoes/shop?brand=Gianmarco+Lorenzi&category_id=41

Może spodoba Ci się też...