Zuhair Murad Fall/Winter 2015 + niespodzianka

Która z nas nie chciała być kiedyś księżniczką? Chociaż w trakcie dorastania leczymy się z marzeń o posiadaniu własnego zamku to są chwile kiedy żałujemy, że nie urodziliśmy się kilka wieków temu (no może pomijając kwestie higieniczne). Zuhair Murad sprawia, że na chwilę możemy przenieść się w czasie. Jeśli jeszcze trzymacie diademy i berła na dnie szafy to teraz jest szansa żeby je odkurzyć.

Inspiracją do stworzenia tej kolekcji były gwiazdy, te na które możemy patrzeć co noc, ale też te oglądane na srebrnym ekranie –  diwy lat siedemdziesiątych. Chociaż całe zestawienie jest spójne to też bardzo różnorodne. Suknie o długości do ziemi funkcjonują obok mini i kombinezonów, rozkloszowane sylwetki nie gryzą się z krojem syreny, ale to nie one są najważniejsze w tej kolekcji.

Suknie Zuhaira Murada w swoich krojach czasami się powtarzają, ale materiały z których są zrobione nie pozwalają nam tego zauważyć, dosłownie skrzą się kryształkami i cekinami układających się w logicznie uporządkowane wzory, chociaż z większej odległości nie sposób dostrzec tego, że nie są przypadkowe. Całość wieńczą diademy z gwiazdami i etole z futra.

Może z niektórych marzeń wyrastamy, ale to nie znaczy, że nie powinniśmy ich mieć. Więcej sukienek Zuhaira Murada znajdziecie tutaj.

Macie marzenia z których z czasem wyrosłyście?

Niespodzianką jest to, że od dzisiaj na moim Instagramie i Facebooku będą regularnie pojawiać się moje rysunki, jeśli chcecie być z nimi na bieżąco subskrybujcie.

Źródła:

http://www.vogue.co.uk/fashion/autumn-winter-2015/couture/zuhair-murad

Może spodoba Ci się też...