Fendi Pre-Fall 2015/16

Fendi Pre-Fall 2015/16

 

Jeśli ktokolwiek miał w tej kwestii wątpliwości to parząc z okno może być pewien, że lato się kończy. Jesień jest jedną z moich ulubionych pór roku, bo łatwiej mi się myśli, gdy temperatury nie osiągają czterdziestu stopni, ale jeszcze nie jest tak zimno, że ubieranie się “na cebulkę” nie pomaga. To wyjątkowo kolorowy czas i widać to po jesiennych kolekcjach. Dzisiaj mam dla Was zapowiedź Fendi na zimniejszą część roku.

To co widzicie można nazwać mozaiką, ale mnie na pierwszy rzut oka skojarzyło się z patchworkiem – tylko takim szlachetniejszym niż zwykle. Większość sylwetek to delikatny oversize. Karl Lagerfeld nadał futrom bardzo nowoczesny charakter udowadniając, że w dzisiejszym życiu mogą znaleźć się aktywności wymagające płaszcza z norek. Motywem, który przewija się przez okrycia wierzchnie, sukienki i akcesoria, są pasy. Chociaż osobiście nie jestem fankę tej części garderoby, to nawet poncza wyglądają ciekawie.

Podobają mi się kolorowe futrzane brwi i wąsy naszywane na koszulkach i butach. Pewnie we wrześniu jeszcze za wcześnie na myślenie o nartach, ale w tej kolekcji jest też kilka rzeczy, które będą świetnie wyglądać na stoku.

Fendi Pre-Fall 2015/16

Fendi Pre-Fall 2015/16

 

Fendi Pre-Fall 2015/16

 

Ta konstrukcja wygląda wyjątkowo misternie.

 

Śniegowce to dość toporny typ obuwia, ale w tym zestawieniu się bronią. Kontrast pomiędzy obcisłymi spodniami, a futrzanymi butami wygląda dobrze.

Pierwszy raz widzę buty, które mają zdegustowaną minę.

Źródła:

http://www.fendi.com/us/

Może spodoba Ci się też...