Halloween – buty, które straszą po nocach

Halloween z założenia to dzień, w którym granica między światem żywych i umarłych się zaciera, dlatego dzisiaj mam dla Was drugą edycję butów, które nie powinny zostać powołane do życia. Jeśli jesteście wrażliwi na kicz i perwersję to radzę nie patrzeć dalej, bo właśnie Wasze najgorsze koszmary przybrały cielesną formę.

Buty z pierwszego zdjęcia są niemal urocze. Zęby, ćwieki i kolce z wisienką wyglądają jakby się uśmiechały. Nawet nie próbuję szacować jak bardzo wysokie są te obcasy.

Wpis z zeszłorocznego Halloween możecie zobaczyć tutaj.

Rozglądałam się ostatnio za jakimiś kapciami i wpadłam na tę parę słodziaków. Są w jednym z najbardziej modnych kolorów – storm grey i pasują do każdej domowej stylizacji.

Niektórym butom zarzuca sprawianie, że damskie stopy wyglądają jak kopyta, więc zamiast zaprzeczać lepiej stawić temu czoła i te buty podkuć. Bez względu na to jak wyglądają to trzeba przyznać, że łamią konwencję.

Czasami zastanawiam się co miał w głowie ten, kto zaprojektował buty z masą zębów zamiast podeszwy, ale zakładając że ta część garderoby ma przyciągać uwagę to ten model spełnia swoje zadanie. Jeśli nie chce Wam się myśleć nad przebraniem na Halloween to coś takiego w stu procentach wystarczy.

Najlepsze na koniec – bamboszki na obcasie. Nie wiem, czy dobrze widzę, ale materiał ma wzór a la Louis Vuitton?

Źródła zdjęć:

Najbrzydsze buty świata: niebezpieczne, potworne, szokujące!

http://www.taringa.net/posts/imagenes/6085843/Los-zapatos-mas-raros-megapost.html

http://www.upsocl.com/creatividad/conoce-los-18-zapatos-mas-feos-del-mundo/

Może spodoba Ci się też...