Belstaff Pre-Fall 2016

Belstaff

Moda modą, ale gdy temperatura spada poniżej zera szyk idzie w odstawkę. Chcemy po prostu nie zamarznąć, a nie pilnować żeby czapka pasowała do kurtki. Całe szczęście dzięki Belstaff nie musimy wybierać między jednym, a drugim.

Ta brytyjska marka powstała w 1924 i od tej pory jej wodoodporne kurtki chronią przed kapryśną pogodą. Zapowiedź jej jesiennej kolekcji to zestawienie androgenicznych, militarnych i grunge’u z okryciami wierzchnimi inspirowanymi klasyką. Rozbudowane góry kontrastują z cienkimi jedwabnymi spódnicami i opiętymi spodniami.

Przyznaję, że najbardziej podoba mi się sceneria tej sesji. Surowe skały, mgła i modelki, które nie wyglądają jakby trzęsły się z zimna. Belstaff jest tym o co od początku chodziło w ubieraniu – o ochronę.

Belstaff

Wydaje mi się, czy te buty są bokserskie? Takiego zestawienia ze spódnicą jeszcze nie widziałam. Puchówka wieńcząca całość dopełnia komicznego efektu kobiety boksującej w spódnicy mieszkającej na Islandii.

Belstaff

Belstaff

Belstaff

Z całego lookbooku ta kurtka najbardziej mi się podoba. Gdyby nie fakt, że lubię trochę dłuższe byłaby idealna.

To najbardziej stylowy sztormiak jaki widziałam.

Belstaff się nie ogranicza. Noszenie kurtki nie wyklucza płaszcza. Lubię buty takiego typu jak w tym zestawie. Ciepłe, wiązane i wykończone owczą skórą.

Jedyna torebka w tym lookbooku to ta ze zdjęcia poniżej. Muszę przyznać, że zmieniłam zdanie. Jednak ta kurtka podoba mi się najbardziej.

Źródła zdjęć:

http://www.vogue.com/fashion-shows/pre-fall-2016/belstaff

Może spodoba Ci się też...