Burberry Pre – Fall 2016

Burberry Pre - Fall 2016

 

Mylicie już o świętach? Przyznaję, że gdy pierwszy raz usłyszałam w radiu “Last christmas” to byłam wstrząśnięta. Jeszcze nie zdążyłam się nacieszyć jesienią, a już z drzew zostały tylko łyse patyki. Zanim się obejrzymy będzie jesień 2016, dlatego już dzisiaj możecie zobaczyć propozycję Burberry na ten czas. Jeżeli szukacie płaszcza na obecną zimę i nie chcecie nic czego klasycznego. To za chwilę będziecie wiedzieć jak powinien wyglądać by nie przeterminował się po tym sezonie.

Ze smutkiem muszę stwierdzić, że moda na lata siedemdziesiąte nie umrze razem z 2015. Dzwony i oversizowe, militarne kurtki będą straszyć na naszych ulicach także w przyszłym roku. Sylwetka w takim zestawieniu wygląda wyjątkowo zabawnie szczególnie, gdy góra to krótki dwurzędowy kożuch. Całe szczęście w tej kolekcji można znaleźć kilka bardziej klasycznych fasonów i płaszczy w kształcie litery A.

Christopher Bailey, dyrektor kreatywny marki zdecydował się na bardzo odważny ruch. Zrezygnował z trzech linii: Prorsum, London i Brit łącząc ich założenia w jedną kolekcję Burberry. Od teraz redy-to-wear, ikoniczne trencze i akcesoria oraz moda casualowa znajdzie się w jednej kolekcji. Podoba mi się ten ruch, bo nie lubię rozmieniania się na drobne i silenia się na wyciśnięcie z marki jak najwięcej. Jestem ciekawa, czy to połączenie zostanie dobrze przyjęte.

Burberry Pre - Fall 2016

Burberry Pre - Fall 2016

Pewnie to przez spodnie z wysokim stanem, ale ten zestaw jest wyjątkowo udany.

Źródła zdjęć:

http://www.vogue.com/fashion-shows/pre-fall-2016/burberry-prorsum

Może spodoba Ci się też...