Chrissie Morris – biżuteria dla stóp

Chrissie Morris - biżuteria dla stóp

 

Jeśli, tak jak mi, świąteczna atmosfera wyłazi Wam już uszami to zapraszam na wspomnienie czasu, gdy wyjście na zewnątrz w koszulce nie groziło zapaleniem płuc. Na początku chciałam w zebrać tutaj wszystkie buty Chrissie Morris, które przypadły mi do gustu, ale ostatecznie widzicie kolekcję z wiosny tego roku wzbogaconą paroma modelami z wcześniejszych lat. Żebyście nie musieli scrollować w dół w nieskończoność by dotrzeć do końca tego postu.

Noszenie biżuterii pewnie sprawiałoby mi przyjemność, gdybym na co dzień o niej pamiętała. Niestety zazwyczaj to jedna z ostatnich rzeczy o której myślę ubierając się, nawet gdy okazja jest jedną z tych bardziej oficjalnych, dlatego bardzo spodobało mi się motto Chrissie Morris, która tworzy buty pełniące rolę biżuterii. To rozwiązanie jest genialne w swojej prostocie, szczególnie gdy wygląda tak jak te dzieła sztuki poniżej.

Projektantka łączy brytyjską konstrukcję z włoskim rzemiosłem. Jej buty są wykonywane ręcznie w jednej włoskiej pracowni, dzięki czemu może kontrolować cały proces od początku do końca. Podoba mi się sposób w jaki łączy różne, kontrastujące ze sobą wykończenia, które idealnie się zgrywają. Te buty są tak wyraziste i przykuwające uwagę, że wszystkie inne dodatki stają się zbędne.

Nosicie biżuterie na co dzień, czy wolicie błyskotkowy minimalizm?

Chrissie Morris - biżuteria dla stóp

Chrissie Morris - biżuteria dla stóp

Chrissie Morris - biżuteria dla stóp

Źródła zdjęć:

http://www.chrissiemorris.net/home.htm

http://trendspotter.co/?p=619

Może spodoba Ci się też...