Hervé Léger Resort 2016 by Max Azria

Wiem, że po świątecznej wyżerce wciąganie brzucha to ostatnia rzecz na którą macie ochotę, więc dzisiaj mam dla Was sukienki, które same trzymają to i owo w ryzach. Zbliża się czas kolejnych noworocznych postanowień, dlatego możemy być spokojni o to, że rok 2017 zaczniemy z idealnie wyrzeźbioną sylwetką i co najmniej jednym nowym, obcym językiem na koncie.

O rzeźbieniu w ciele za pomocą body – con pisałam już tutaj i chociaż liczba kombinacji bandaży, którymi można związać kobietę wydaje się być ograniczona Max Azria udowadnia, że może stworzyć coś odkrywczego nie wyłamując się z konwencji. Poza sukienkami w tej kolekcji pojawiają się stroje kąpielowe, które oplatając modelki tworzą piękną mozaikę kontrastując z bladą skórą. Monokini przemawia do mojego poczucia estetyki pewnie dlatego, bo lubię ażurowe wzory i zdecydowane podziały w sylwetkach.

Motywem, który przewija się przez całą linię są frędzle, które luźno spływają wzdłuż ciała w przeciwieństwie do gorsetowej konstrukcji sukienek. Ich moduły wypełnione cekinami lub ćwiekami przypominają zbroję. Max Azria wychodzi poza standard body – con nadając kreacjom linię A i przedłużając je do ziemi. Od kolan w dół sukienki są zrobione z lekkiego szyfonu dzięki czemu sylwetki nie wydają się być ciężkie mimo zdecydowanej formy.

Jak planujecie przygotować się do nowego roku? Sama póki co zamierzam się w niego wtoczyć.

Źródła zdjęć:

http://www.herveleger.com/

Może spodoba Ci się też...