La Perla Lingerie Spring 2016

 

La Perla Lingerie Spring 2016

Zima za oknem przypomina nam, dlaczego właśnie w tej części roku ubieramy się na cebulkę. Całe szczęście to też może jakoś wyglądać. Koncepcja warstw nigdy nie była tak zmysłowa, jak w wiosennej kolekcji La Perla. Nie wiem jak Wam, ale mi już wystarczy zimy, nie umiem się doczekać chwili, gdy temperatura przekroczy piętnaście stopni.

Pisałam kiedyś o efekcie wysokich obcasów i muszę przyznać, że w przypadku bielizny ten mechanizm działa bardzo podobnie. Możliwe, że nawet bardziej, bo najczęściej nikt poza nami o niej nie wie, ale nasze nastawienie do świata się zmienia. Pewność siebie staje się czymś naturalnym i codzienne problemy nie są w stanie zepsuć nam humoru.

Body, które widzicie na pierwszym zdjęciu nie ma właściwie żadnego praktycznego zastosowania, może dlatego robi tak piękne wrażenie. Bielizna to najbardziej osobista część garderoby, dlatego gdy tylko można kierować się innymi kryteriami niż jej grubość, każda kobieta wybierze coś koronkowego, nawet jeśli nie będzie do końca wygodne.

Komplet z piór jest uroczy i byłby ciekawym eksponatem dla każdej kolekcjonerki bielizny. Bardzo seksownie wyglądają staniki z miękkiej koronki, chociaż sama wolę coś usztywniającego, pewnie trzymającego się na swoim miejscu.

Też zauważyłyście, że bielizna zmienia podejście do świata, czy nie robi Wam to żadnej różnicy?

La Perla Lingerie Spring 2016

La Perla Lingerie Spring 2016

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia:

https://www.laperla.com/us/explore/the-s-s-2016-adv-campaign.html

Może spodoba Ci się też...