Modowe pranie mózgu – najgorsze trendy w modzie

Modowe pranie mózgu - najgorsze trendy w modzie

Ręka do góry, kto nigdy nie uległ modzie i nie kupił czegoś w czym wygląda strasznie, ale modnie – chociaż przez chwilę. Na początku widząc jakąś nowość reagujemy obrzydzeniem. Potem w miarę natykania się na obiekt w internecie i na żywo coraz mniej nam przeszkadza, aż pewnego dnia zaczynamy sobie wyobrażać siebie w spódnicy o kroju bakłażana. Zapraszam na kilka strasznych trendów, którym życzę żeby zniknęły z naszych szaf.

Pocięte jeansy

Modowe pranie mózgu - najgorsze trendy w modzie

Przyznaję, jeansy z gustownymi rozcięciami zaczęły chodzić mi po głowie już jakiś czas temu. Całe szczęście zanim zniszczyłam swoje spodnie wyleczyłam się z tego pomysłu. Kilka poprzecznych cięć jestem w stanie zrozumieć, ale wyrwanie sporego kawałka materiału do mnie nie przemawia. Szczególnie, że te dziury zazwyczaj pojawiają się na wysokości kolan, a bez względu na to czy jestem zadowolona z ich wyglądu, czy nie, to nie jest to najładniejsza część nóg.

Crop top

Modowe pranie mózgu - najgorsze trendy w modzie

Trend, który pojawił się już jakiś czas temu i kurczowo trzyma się życia. Crop topy można podzielić na dwie kategorie: z pępkiem i bez. Druga opcja w określonych warunkach, może wyglądać znośnie i po czasie się z nią oswoiłam, ale pierwszej nic nie uratuje. Zastanawiałam się jakie mogę być powody takich modowych wyborów i na chęci pochwalenia się kaloryferem skończyła mi się inwencja. Oświećcie mnie jeśli coś wpadnie Wam do głowy.

Jeansy marmurki

Modowe pranie mózgu - najgorsze trendy w modzie

Nigdy nie kryłam swojej niechęci do lat 90, dlatego te spodnie musiały się tu znaleźć. Jeansy marmurki pośrodku są jeszcze w miarę jednolite i to ich wielki plus, ale skrajne zdjęcia to dla mnie estetyczny koszmar.

Spodnie Culottes

Modowe pranie mózgu - najgorsze trendy w modzie

Trend, który udowadnia, że czasami dla mody trzeba się poświęcić. Spodnie Culottes sprawiają, że dolna część sylwetki wygląda jakby składała się z dwóch, krótkich klocków. Podziwiam kobiety, które potrafią nosić rzeczy tak niekorzystnie zniekształcające ich sylwetkę z uśmiechem i godnością.

Są trendy których chcielibyście więcej nie oglądać?

Może spodoba Ci się też...