Szkicownik 3

Szkicownik 3

Mój trzeci szkicownik będzie jadalny, a właściwie był. Bo te śliczności, które zaraz Wam pokażę już dawno odeszły w niebyt, sprawiając po drodze dużo radości. Coraz więcej moich rysunków powstaje na komputerze i chociaż nie chcę zaniedbywać innych form wyrazu, to fakt, że zawsze mogę kliknąć cofnij bardzo ułatwia pracę. Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam na Mojego Facebooka i Instagram.

Szkicownik 3
fot. Jacek Piotrowski

Wiem, że mało kto pamięta o tym, że niedawno były święta nie miałam wtedy czasu na rysowanie, ale to nie znaczy, że nie miałam okazji wyżyć się artystycznie. Okazuje się, że z tub z kolorowym lukrem też można wyczarować małe dzieła sztuki. Były pyszne. Ładny wygląd nie uratował ich przed schrupaniem.

Szkicownik 3
fot. Jacek Piotrowski
Szkicownik 3
fot. Jacek Piotrowski

Szkicownik 3

Portret Angeliny Jolie popełniony długopisem na jednym z wykładów. Bałam się, że jej nie rozpoznacie, ale mnie nie zawieliście.

Szkicownik 3

Ten rysunek był pierwszym zrobionym w pełni cyfrowo. Jestem bardzo ciekawa która technika spodoba Wam się bardziej. Jestem w fazie testów i sprawdzanie różnych śladów i narzędzi daje mi wiele frajdy.

Zapraszam na poprzednie części szkicownika: 1 i 2. Tym razem nie ma tutaj żadnej akwareli, ale możecie znaleźć ich więcej w moich życzeniach świątecznych. To też mój pierwszy raz z rysowaniem butów.

Może spodoba Ci się też...