Loewe 2016 Fall

Loewe 2016 Fall

Po dwudniowym, świątecznym obżarstwie czas wrócić do rzeczywistości, która modowo jest już skupiona na jesieni 2016. Trudno myśleć o spadających liściach, gdy przyroda dopiero budzi się do życia, ale rozwiązania z jesiennej kolekcji Loewe będą pasować także do wiosennych stylizacji.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że w kolekcji Jonathana Anderson’a ubrania są tylko płótnem, na którego tle zostały wyeksponowane dodatki. Kreacje składają się z dużych, jednorodnych połaci materiału i gdyby nie akcesoria, można by im zarzucić nudę. Jednak sztywne gorsety z czarnej skóry, wisiory w kształcie głowy kota lub kawałka fakturowanego metalu i torebki z mnóstwem ozdobnych elementów przełamują monotonię.

Może nie jest to najbardziej popularna opinia, ale własnie to co jednorodne i nieskomplikowane podoba mi się w tym zestawieniu najbardziej. Nie jestem też fanką dużej biżuterii wiszącej na rzemieniu, za to bardzo podoba mi się idea noszenia gorsetu na wierzchu. Buty w większości to smukłe słupki ozdobione złotym kołem przywiązanym z przodu stopy.

Jak mięły Wam święta i czy czujecie już nadchodzącą wiosnę?

Loewe 2016 Fall

Loewe 2016 Fall

Zestaw poniżej to jeden z moich faworytów. Gorset urozmaica całą sylwetkę, ale podejrzewam, że bez niego też modelka wyglądałaby dobrze. Torebka – worek to jedyna błyszcząc rzecz w tym komplecie, nie wybija się na pierwszy plan, ale dodaje smaku.

Loewe 2016 Fall

Loewe 2016 Fall

Loewe 2016 Fall

Źródła:

http://www.vogue.com/fashion-shows/fall-2016-ready-to-wear/loewe

Może spodoba Ci się też...