Share Week 2016

Share Week 2016

Z okazji szóstego Share Weeka mam dla Was trzy inspirujące blogi. Każdy z nich, poza tematami lifestylowymi, jest poświęcony innej dziedzinie życia. Łączy je to, że są prowadzone przez bardzo pozytywne kobiety, które konsekwentnie trzymają się wizji tego jakie ma być ich miejsce w sieci. Kolejność jest przypadkowa.

Hattu-site-logo-3

Hattu.pl to blog, który zawiera mnóstwo ciekawych treści z dziedziny produktywności i przedsiębiorczości. To dzięki niej odkryłam aplikację momentum, o której mogliście przeczytać tutaj. Justyna pokazuje także swoje ilustracje, przyznaję że to moja ulubiona zakładka. Mam nadzieję, że dojdę do takiego poziomu umiejętności graficznych jak ona. Poza tekstem wygląd tego bloga jest spełnieniem marzeń każdego estety.

logo-nowe

Uwielbiam znajdować ludzi, którzy myślą tak jak ja. Sylwia z bloga Rosaline idealnie trafia w moje poglądy dotyczące feminizmu, partnerstwa i życia w ogóle. W jej tekstach lubię bezkompromisowość i sposób w jaki autorka podważa wszystkie społeczne konwenanse. Zmusza swoich czytelników do zadania sobie pytania, czy sposób w jaki żyją naprawdę wybrali, czy tylko zostali tak wychowani albo tak im wypadało.

rsz_32

Z tym blogiem miałam kłopot, bo nie byłam w stanie określić w jednym zdaniu o czym właściwie jest a dreamer’s life. Angelika i Arek piszą o spełnianiu marzeń. Podróżniczych, kulinarnych i wielu innych, które trudno ująć w kategorie. Wszystko jest ozdobione pięknymi zdjęciami.

Po tej krótkiej prezentacji pewnie już wiecie, że musicie odwiedzić te trzy strony. Chętnie odkryłabym jakiś nowy, ciekawy blog/blogi. Czekam na Wasze propozycje.

Może spodoba Ci się też...