Ralph & Russo Autumn Winter 2016/2017 Couture

Nie ma projektanta, któremu nie zdarzyło się inspirować naturą. Mimo tego za każdym razem powstałe wzory są unikatowe. Tę harmonię w chaosie znajdziecie w najnowszej kolekcji Ralph & Russo. Mamy tutaj tkaniny, w których nie ma gładkiego miejsca, ale też długie wstęgi lśniącego jedwabiu, niezmąconego żadnym przeszyciem.

Motyle wycinane laserowo i metaliczne ważki to jedyne owady, które są w stanie zdobyć moją sympatię. Sukienki – tuby z tiulu, satyny i falbany z organzy zostawiają po sobie bardzo zmysłowe wrażenie. Ideą, która stoi za tą linią jest kobiecość w ruchu. Trudno się z tym nie zgodzić widząc sukienki i peleryny z ręcznie malowanymi wzorami kwiatów. Modelki wyglądają w nich jak leśne rusałki w wersji glamour.

Podoba Wam się taka interpretacja natury, czy wolicie coś bardziej konserwatywnego?

Poprzednie kolekcje tej marki znajdziecie tutaj i tutaj.

Zestaw, który widzicie poniżej, jest idealny na letnie garden party. Wiem, że taka ilość przeźroczystości nie pasuje do każdego dress codu, ale wygląda bardzo uroczyście z tą kokardą pod szyją.

Wzór różanej koronki nie jest moim faworytem, ale za to bardzo podoba mi się wykończenie dekoltu.

Tę sukienkę zapisałam w moich ślubnych inspiracjach. Lubię oglądać wzorzyste sukienki, ale czuję się w nich jak, obwieszona bombkami, choinka. Przemawia do mnie prostota w konstrukcji.

Źródła:

https://ralphandrusso.com/

Może spodoba Ci się też...