Sophia Webster SS 2016

Sophia Webster SS 2016

Zastanawialiście się kiedyś co robią syreny, gdy ich ogony są w pralni? Okazuje się, że w tym czasie chodzą w sandałach Sophii Webster, która stworzyła całą swoją wiosenno – letnią kolekcję z myślą o tych mitycznych mieszkankach oceanu.

Jak przystało na linię inspirowaną rafą koralową, wszystkie buty są bardzo kolorowe. Mienią się na tysiące barw, a błękit jest tylko lekki akcentem. Mimo tego, że widać od razu, co natchnęło Sophię do stworzenia tych sandałów, to nie są przerysowane. Nawet gdy rolę głównego zdobienia pełnią, wycinane laserowo ze skóry, kolorowo zadrukowane koralowce.

Jest tutaj kilka opalizujących akcentów, które pięknie podkreślają złotą skórę. Paleta barw idealnie trafia w wakacyjny klimat. Kolekcja Sophii Webster wygląda bardzo nowocześnie, wręcz pop artowo, jak na linię inspirowaną rybimi ogonami.

Ta kolekcja idealnie pasuje do leżaka ustawionego nad brzegiem oceanu. W takich butach mogłabym na chwilę zapomnieć, że nie lubię się opalać.

Przemawia do Was taka interpretacja “Małej syrenki”, czy według Was syreny robią inne rzeczy, gdy ich ogony są w pralni?

Sophia Webster SS 2016

Sophia Webster SS 2016

Sophia Webster SS 2016

Sophia Webster SS 2016

Wiadomo, że prawdziwe koralowce są pod ochroną, ale te w skórzanym wydaniu w stu procentach mi wystarczą. Podoba mi się sposób w jaki ta intensywna zieleń ożywia całą kompozycję.

Sophia Webster SS 2016

Chwilę zajęło mi dopatrzenie się tego szczegółu, ale na butach poniżej naprawdę jest flaming (na początku wzięłam go za muszlę).

Sophia Webster SS 2016

Źródła:

Może spodoba Ci się też...