Szkicownik nr 7

Szkicownik nr. 7

Dzisiejszy Szkicownik zdominowały moje dwa nowe projekty. Kawałek pierwszego widzicie powyżej. Jestem w trakcie przygotowania nadruków na moje koszulki. Myślałam nad tym już od jakiegoś czasu, więc gdy napisał do mnie CupSell, postanowiłam przestać odkładać swoje koszulkowe pomysły na potem. Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii, także piszcie czy Wam się podoba.

Rysunek, który widzicie poniżej był inspirowany kolekcją Alexandra McQueena z 2009 roku. O samym pokazie pewnie jeszcze napiszę, każda sylwetka w tej linii jest niesamowita. Może trochę upiorna, ale na sukienkę z kruczoczarnych piór prezentowaną przez Magdalenę Frąckowiak mogłabym patrzeć bez końca. Pierwszy raz wygrałam czarne tło, bo sama kolekcja to czerń na czerni.

Szkicownik nr. 7

Moim drugim projektem są portrety blogerek. Rysowanie ich sprawiło mi wiele przyjemności i mogłam poćwiczyć swoją kreskę. Przyznaję, że zawsze lekko stresuje mnie moment porównywania rysuneku ze zdjęciem i sprawdzanie czy da się rozpoznać moją modelkę. Pierwszy linearny portret to Kasia z bloga healthy7heaven.

Szkicownik nr. 7

Drugi portret narysowałam dla Kasi z bloga kreuję rzeczywistość. Tym razem rysunek ma więcej cieni.

Szkicownik nr. 7

Następny rysunek jest jeszcze świeży, bo powstał wczoraj. Jest na nim Daga z bloga socjopatka.pl.

Szkicownik nr. 7

Nie zdarza mi się to zbyt często, ale czasami pierwszy pomysł jest strzałem w dziesiątkę. Tak było z projektem nadruku, który widzicie poniżej. Radko tak mam, ale do tej grafiki wracam tylko po to żeby popatrzeć na to jaka jest ładna.

Szkicownik nr. 7

Poprzednie Szkicowniki znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj.

Może spodoba Ci się też...