Koszulki z moimi rysunkami

Koszulki z moimi rysunkami

Po długim okresie przygotowań przekraczam swój własny Rubikon. Od dzisiaj każdy z Was może mieć moja grafikę w domu, a konkretnie w szafie. Zapraszam do mojego sklepu.

Nad projektowaniem koszulek z moim nadrukiem zastanawiałam się jakieś dwa lata temu. Cięgle myślałam, że jeszcze nie jestem gotowa na ten krok. Mam za małe umiejętności i zasięgi żeby coś z tego było i całkiem możliwe, że taka była prawda. Dużo się od tego czasu zmieniło, a gdy napisał do mnie CupSell nie miałam już żadnej wymówki, którą mogłabym usprawiedliwić to, że pozwalam moim rysunkom się kurzyć.

Jakość i cena

Już wcześniej miałam okazję zamawiać produkty z własną grafiką na tej stronie, dlatego jestem spokojna o jakość materiału i druku cyfrowego. Cena koszulek zaczyna się od 48 zł i zależy od stopnia skomplikowania kroju, który wybierzecie. Znajdziecie ich tutaj całkiem sporo, bo sama jestem w tej kwestii dość wybredna i wiem w czym moja sylwetka wygląda najlepiej. Nie pozwoliłabym jej zniekształcić nawet gdyby nadruk był genialny. Cały asortyment znajdziecie tutaj.

Koszulki z moimi rysunkami

Na początek mam dla was trzy grafiki. Jeżeli śledzicie mojego facebooka lub instagram, to pewnie je już znacie, bo chciałam poznać wszą opinię zanim puszczę wszystko w ruch. Zajrzyjcie tam jeśli chcecie być na bieżąco z tym co w danej chwili tworzę.

Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Zamawialiście już coś w CupSell?

Może spodoba Ci się też...