Moje 3 ulubione blogi z okazji Dnia Blogera

Moje 3 ulubione blogi z okazji Dnia Blogera

Nigdy nie byłam dobra w daty, dlatego już nie liczę, który to mój Dzień Blogera. Z tej okazji mam dla Was krótkie zestawienie blogów, które aktualnie lubię najbardziej. Jakoś tak się złożyło, że prowadzą je 3 kobiety i każda z nich ma swój kanał na You Tube, który jest ważnym, jeśli nie głównym źródłem komunikacji. Nie spotkałam się jeszcze z Dniem Vlogera, więc wrzucam tutaj moje ulubione influencerki.

Kat Napiorkowska

Kat to youtuberka, która udowadnia, że można vlogować o ważnych i trudnych kwestiach w zaskakująco przystępny sposób. Jej kanał jest pełny narracyjnie ciekawych eksperymentów. Całe szczęście filmy dotyczące zdrowia psychicznego przeplata bardziej lifestylowymi treściami. Na tym kanale po raz pierwszy spotkałam się twórcą, który tak obrazowo potrafi oddać stan umysłu osoby z różnego rodzaju zaburzeniami. Mam nadzieję, że popularność tego vloga świadczy o tym, że my, odbiorcy You Tube ewoluujemy i dojrzewamy do tego, by kształtować tam swój światopogląd, a nie tylko oglądać małe kotki.

Kasia Gandor

Moje 3 ulubione blogi z okazji Dnia Blogera

Dzień Blogera zobowiązuje, więc musiał się tu pojawić chociaż jeden tradycyjny blog. I w dodatku jaki! Jak na blog kobiety po biotechnologii przystało, Kasia obala biologiczne mity w bardzo zabawnym stylu, ale spokojnie to nie jest blog biologiczny. Znajdziecie tutaj trochę lifestylu i genialny Kasirysik. Ten humor, dystans do siebie i uzależnienie autorki od Nutelli sprawiają, że jestem na bieżąco z wszystkim co pisze. Od niedawna prowadzi także kanał na YT.

Justine Leconte

Od jakiegoś czasu staram się ogarnąć swoją garderobę tak, aby decyzja co na siebie włożyć zajmowała mi jak najmniej czasu. Kanał Justine niesamowicie mi w tym pomaga. Autorka jest projektantką pochodzącą z Francji, która w Berlinie postanowiła stworzyć swoją markę. Podoba mi się jej świadome podejście do mody i całego przemysłu, który się z nią wiąże. Jeżeli chcecie uporządkować swoją szafę lub zastanawiacie się w czym będziecie dobrze wyglądać, to na tym kanale znajdziecie wiele krótkich filmów o tym jak np. jak wybrać spódnicę pasującą do waszego typu figury.

Ponad rok temu pisałam o moich ulubionych kanałach na You Tube. Ta lista jest nadal aktualna. Jakie są wasze ulubione blogi?

fot. Brooke Lark

Może spodoba Ci się też...