Jesień 2017 – filmowe premiery, których nie umiem się doczekać

Jesień 2017 - filmowe premiery, których nie umiem się doczekać

Jesień to cudowny czas, gdy do kin wchodzi tyle obiecujących filmów, że mam problem by zmieścić wszystkie w grafiku. Jeśli dodałabym do tego wszystkie seriale i książki, które chciałabym przeczytać to okazałoby się, że nawet na sen nie mam już czasu. Do rzeczy, zapraszam na wpis o 3 filmowych premierach, których nie mogę się doczekać.

mother!

Jeśli nie widzieliście trailera mother! to zobaczcie go teraz. Poczekam. Reżyser Requiem dla snu i Czarnego Łabędzia rozbudził ogromny apetyt wszystkich kinomaniaków. Czakam na to dzieło Darrena Arnofskiego i mam nadzieję, że triller psychologiczny o “miłości, oddaniu i poświęceniu” będzie trzymał w napięciu równie mocono, jak jego zapowiedź. Obsada także jest obiecująca, to: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris i Michelle Pfeiffer.

Thor: Ragnarok

Thor jest jedną z tych postaci, które dobrze się ogląda, ale jeszcze większą przyjemność sprawia patrzenie na jego upadek. Wszystko wskazuje na to, że w najnowszej części sagi – Ragnarok, bohater dostanie po dupie. Przynajmniej można tak wniskować po trailerze w którym wisi skuty łańcuchem nad wulkanem. Po seri zwiastunów takich jak ten powyżej, trudno mu współczuć. W końcu jest nordyckim bogiem. Poradzi sobie.

Pierwszy śnieg

Jestem fanką Jo Nesbø i postaci Harry’ego Hole, dlatego tak mocno trzymam kcuki za ty by jego pierwszy występ na srebrnym ekranie był udany. Czytałam Pierwszy śnieg w formie audiobooka i całkowicie się wciągnęłam. Mam nadzieję, że twórcy filmu nie zabiją tej genialnej historii, a Michael Fassbender podoła roli Harrego.

Wiem, że ten film jest już w kinach. Więc jeśli go widzieliście to podzielcie się opinią. Powoli docierają do mnie pewne komentarze, ale pewnie i tak wybiorę się do kina by zobaczyć ile w nich prawdy.

Na jakie premiery czekacie? A może jakiś ważny film mi umknął, koniecznie dajcie znać w komentarzu. Chyba, że chcecie pisać o nowych Gwiezdnych Wojnach, wtedy sobie darujcie. Nie wiem gdzie trzebaby się zaszyć by nie dowiedzieć się o tej premierze.

Jeśli jeszcze nie widzieliście ostatnich odkryć to zapraszam tutaj.

 

Może spodoba Ci się też...