Jesienny szkicownik

Jesienny szkicownik

Ostatnie dwa miesiące nie były zbyt rysunkowe, ale powoli wracam do formy. Dzisiaj mam dla Was cztrery szkice, które stworzyłam używając tabletu graficznego. Większość rysunków wykonałam za pomocą techniki, która już się tutaj pojawiała. Sami ocenicie czy widać postępy czy wręcz przeciwnie.

Zaczynamy eksperymentem. Chiałam sprawdzić jak wyglądałoby spotkanie mangi z ilustracją modową. W ten sposób powstał portret, który widzicie powyżej. Wyfłużyłam twarz żeby przypominała dorosłą. Zastanawiam się czy nie warto by chociaż zamarkować brwi. Może zrobię to następnym razem, bo jestem całkiem zadowolona z efektów tego eksprymentu.

Jesienny szkicownik

Łatwo można się zorientować jaki serial oglądałam, gdy rysowałam ten portret. Khaleesi jest niesamowicie inspirującą postacią. Zdażało mi się oglądać Games of Thrones tylko ze względu na Królową Smoków, bo cała seria już dawno mi się dłuży.

Jesienny szkicownik

Widzieliście 2 sezon Stranger Things? Ja skończyłam go w tym tygodniu i jestem zachwycona. Właśnie dlatego postanowiłam narysować Eleven. Kto widział serial ten wie, która to faza rozwoju tej postaci. Chciałam żeby ten portret był mroczny. Jak teraz na niego patrzę to zastanawiam się czy nie przecholowałam.

Jesienny szkicownik

Ostatni portret to moja klasyka jeśli chodzi o technikę. To co oddaje charaktrer postaci zaznaczyłam linearną kreską, a reszta to półprzeźroczyste cienie.

Który rysunek podoba się Wam najbardziej? Jeśli chcecie zobaczyć wcześniejszy Szkicownik zapraszam tutaj.

Może spodoba Ci się też...