Moje rysunkowe plany na 2018

Moje rysunkowe plany na 2018

Jeśli po przeczytaniu mojego wpisu o antypostanowieniach macie mnie za nieogarniętą amebę, która patrzy jak jej życie układa się samo, to dzisiaj wyprowadzę Was z błędu. W tym wpisie znajdziecie moje rysunkowe plany na 2018.

Nie lubię chwalić się planami we wczesnej fazie realizacji, bo wiele rzeczy może się na tym etapie zmienić. Z drugiej strony szczególnie na początku feedback jest w cenie, bo trzeba ocenić czy naprawdę chcemy pakować się w kolejnne nowe aktywności.

Lubię konkrety, dlatego sama dzielę się planami, gdy mają już określony kształt. W tym roku przenoszę swój rysunek na nowy poziom. Ten proces już trwa. Poniżej znajdziecie jego najważniejsze założenia.

Portfolio na Behance

Prawie każdy posiadacz licencji Photoshopa zna Behance. Serwis w którym, graficy, malrze i wszelkiego rodzaju twórcy, nie tylko wizualni, mogą pokazywać swoje realizacje. Od jakiegoś czasu zabierałam się do tego by uporządkować swoje projekty i zaktualizować konto. Znajdziecie je tutaj.

Do tej pory w kategoriach tego bloga była zakładka “Portfolio”, ale aktualizowanie tej strony ciągle wypadało mi z głowy. Teraz klikając w “Portfolio” zostaniecie przeniesieni do mojego profilu na Behance. Dwa źródła ruchu i tylko jedno konto do aktualizowania. Takie rozwiązania lubię najbardziej.

2 pełne rysunki tygodniowo

Mam namyśli prace zajmujące łącznie kilka godzin, a nie szkice w których tudno odróżnić twarz od stopy. W skali całego tygodnia to niedużo, ale kiedy po całym dniu mam siąść przed pustą katrką to perspektywa trochę się zmienia. Rysunek, który widzicie powyrzej zajął mi około 2 godzin. Jak widać na włosy nie starczyło mi już cierpliwości.

1 Szkicownik w miesiącu

W 2017 Szkicowniki nie ukazywały się regularnie. Czasami miałam długie przerwy w rysowaniu i poprostu nie było co pokazać lub tworzyłam kilka rzeczy na 3 dni przed publikacją. Ten punkt ma mi pomóc zmobilizować się do systematycznego rysownia.

?

Mam ten plan ma jeszcze jeden punkt, o któym dowiecie się gdy stanie się faktem. Póki co jest w fazie przygotowań. Planowana premiera: październik/listopad 2018.

Jest jeszcze jeden powód, który sprawia, że nie mówimy o planach – jak nie wyjdzie nie ma wstydu. Właśnie dlatego o niektórych planach poninniśmy mówić.

Lubicie mówić o swoich planach czy raczej wolicie zachować je dla siebie?

 

 

 

Może spodoba Ci się też...