Najlepsze kanały na YouTube – aktualizacja

Najlepsze kanały na YouTube - aktualizacjaSzacuje się, że co minutę na YouTube przybywa 400 godzin nowych filmów. Nic dziwnego, że ta platforma wielu zastąpiła telewizję, książki kucharskie, a nawet Googla. YT jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarką, zaraz po gigancie z dwoma O w nazwie. Sama właśnie tam szukam informacji jak zmienić żarówkę w reflektorze samochodowym, przepisów na szybki lunch do pracy, recenzji kosmetyków, które chcę przetestować i programów komediowych zza oceanu. Zapraszam na aktualizację moich ulubionych kanałów na YouTube.

Pick Up Limes

Na kanale Pick Up Limes znajdziecie dużo więcej, niż przepisy na pyszne wegańskie dania, ale to ta tematyka zainteresowała mnie na początku. Jako zagorzały jadacz wieczornych chipsów, ciągle szukam jakiejś lżejszej alternatywy. Sadia przedstawia dużo prostych przepisów na zdrowe przekąski, które wyglądają niesamowicie apetycznie. Może nie są smażone i nie mają tony soli, ale nikt nie jest idealny. Poza przepisami lubię ten kanał za piękne filmy z podróży, zdrowe podejście do minimalizmu i wskazówki dotyczące zarządzania czasem.

Valeria Lipovetsky

Ten kanał to trochę takie moje guilty pleasure. Valeria jest rosjanką, wychowaną w Izraelu, która aktualnie mieszka w Kanadzie. Jest niesamowicie pozytywna, poprawia mi humor, gdy mam gorszy dzień. Nie potrafię jasno określić, za co lubię ten kanał. Może za szczerość i dystans autorki. W końcu mało kto przyznałby się do tego, że jego/ jej kariera w modelingu zaczęła się od mokrych spodni na scenie, podczas rozdania nagród do konkursu. Znajdziecie tu dużo filmików związanych z modą i urodą, ale też trochę folkloru związanego z mixem kultur, który łączy w sobie Valeria.

Jenny Mustard

O Joannie Musztardzie pisałam już kiedyś w Odkryciach i chociaż wiem, że jej brak brwi budził w Was mieszane uczucia, to od tego czasu jestem na bieżąco z wszystkim, co wyprodukuje Jenny. Jej filmy są estetyczną ucztą dla każdego, kto lubi minimalistyczny, skandynawski styl. Treści to typowy lifestyle: wegańskie przepisy, samoakceptacja, moda i pogadanki Szwedki mieszkającej w Berlinie. Jak widzicie powyżej, coraz częściej Jenny pojawia się w filmach z brwiami, ciekawe czy ten trend się utrzyma.

Saturday Night Live


Na koniec coś czysto komediowego. Saturday Night Live to program satyryczny NBC. Na oficjalnym kanale YouTube znajdziecie skecze z programu. Dwu, trzyminutowe filmy z gwiazdami w obsadzie. Ostrzegam przed oglądaniem tego w czasie pracy, bo grozi to opluciem sobie monitora. Ze śmiechu oczywiście.

Jeśli chcecie poznać pozostałe kanały na YT, które lubię zapraszam tutaj.

A Wy, macie ulubionych YouTuberów?

 

Może spodoba Ci się też...