Polowanie studniówkowo/karnawałowe

Polowanie studniówkowo/karnawałowe

  Sezon na studniówki w pełni, ale nie martwcie się jeśli nie wiecie co włożycie w tym dniu. Moją studniówkową sukienkę upolowałam na trzy dni przed imprezą i świetnie się w niej bawiłam. Jeżeli jednak jesteście bardziej zorganizowanie niż ja i nie chcecie przekładać tego zadania w nieskończoność zapraszam na kilka inspiracji.

Polowanie na Sylwestra

Polowanie na Sylwestra

Sylwester już jutro, więc to idealna pora żeby pokazać Wam kilka modowych inspiracji. Są miliony sposobów na spędzenie tego wieczoru i każdy jest dobry. Jestem typowym kanapowcem, więc koniec nowego roku wolę uczcić maratonem filmowym, niż wycieczką w góry, ale to nie znaczy, że powitam 2016 w dresie. Wiecie już co włożycie tego wieczoru?

Polowanie #12 – Reserved, Top Secret, Mohito

Zbliżając się lato sprawia, że nawet najbardziej szalone zestawienia kolorystyczne wydają się mieć sens, ale mimo tego w dzisiejszym Polowaniu dominują stonowane kolory, czego nie można powiedzieć o tych formach. Planujecie dać się ponieść ferii barw, czy postawicie tego lata na coś bardziej neutralnego?

Polowanie #11 – Aldo, What For, Pieces

Polowanie #11 – Aldo, What For, Pieces

Nareszcie doczekaliśmy się temperatury, która pozwala wyciągnąć z szafy nawet najbardziej wykrojone buty, dlatego w dzisiejszym Polowaniu pojawią się prawie same sandały. Mam nadzieję, że macie już w dłoni coś chłodnego i razem ze mną będziecie wybierać dla siebie to co najciekawsze z wiosennych kolekcji Aldo, Pieces i What For.

Polowanie #10 – Bubble shoes

Polowanie #10 – Bubble shoes

Pierwsze okrągłe polowanie i tak się złożyło, że nawet buty będą okrągłe. Prawie dosłownie, bo pierwsze obcasy, które chciałam dzisiaj pokazać są ręcznie wyklejane kulkami. Bubble Shoes wyglądają obłędnie, jedyne nad czym ubolewam to to, że cenę też mają obłędną. Następne w kolejności są buty Fernando Echeverria Ruiz. Pierwszy raz spotkałam się z takim potraktowaniem …